Spiritualita

Jak vstupuje spiritualita do prožívání truchlení? A lze s ní pracovat? Naučte se rozlišovat mezi situacemi, ve kterých spiritualita podporuje proces truchlení a ve kterých může komplikovat už tak zátěžové situace. V rámci kurzu se zaměříme na možné intervence spojené se spiritualitou a jejich využití při práci s lidmi i mimo teologický kontext.

14.–15. května 2021 (obsazeno)
11.–12. listopadu 2021
Praha 7 – Nad Kazankou 47
16 hodin
15 účastníků
3 900 Kč

Jak kurz probíhá?

Kurz je rozdělen na teoretické a praktické bloky. V rámci teoretických částí se budeme společně věnovat definování spirituality, spirituálně orientovaným copingovým mechanismům, spirituálnímu střetávání, komplikovanému spirituálnímu truchlení a také rámci využití spirituálně senzitivních intervencí. V praktických částech (které jsou rozdělené dle fází spolupráce s klienty a které vycházejí z teoretických mini-bloků) si společně vyzkoušíme jednotlivé možné techniky a postupy práce (s ohledem na jejich indikaci a možnosti využití ve vaší praxi).

Kurz je akreditovaný MPSV č. A2019/0334-SP/PC.
Kurz probíhá ve dvou dnech od 10:00 do 18:00 hodin.

Co vám kurz přinese?

Pro více informací o kurzu kontaktujte koordinátorku kurzů Eva Pecha na e-mailu info@poradna-vigvam.cz nebo telefonu 608 020 302.

Přihláška na kurz

//


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Souhlasím se zasíláním newsletteru

    /
    Podporují nás