Co vás čeká na Dni s Vigvamem?

Den s Vigvamem je po roce opět tady! Naše kulturně-sportovní akce se zábavním programem proběhne opět na Ladronce. Přijďte si užít krásné odpoledne plné aktivit pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Naším hlavním tématem je smrt a rádi bychom toto téma otevírali také ve společnosti, ne jen v uzavřených kruzích.

Proto jsme tento rok rozšířili program také o panelové diskuze s odborníky a pozůstalými. Užijte si tento „dospělácký“ program naplno, zatímco se vaše děti vyblbnou v hlídacím koutku, na Indiánské stezce nebo u pódia s aktivitami určenými speciálně pro ně. 

Aktivity pro děti

Děti čeká na Ladronce odpoledne plné zábavy. Nejen že si budou moct projít Indiánskou stezkou plnou úkolů, kterou pro ně připravuje Liga lesní moudrosti, ale užijí si také mnoha představení a pohybových aktivit. U dětského pódia si budou moct například zatančit při tanečním workshopu, zrelaxovat se při józe, podívat se na divadlo nebo si poslechnout podvečerní koncert kapely BABYlond band!

Program pro dospělé

Smrt, naše kolegyně | panelová diskuze s odborníky
Zajímá vás, proč naši práci děláme tak, jak ji děláme? Co všechno práce se smrtí obnáší? A co nám pomáhá nezbláznit se z práce s takhle těžkým tématem a životními osudy? Přijďte si od 15:00 poslechnout povídání s odborníky, kteří jsou se smrtí v dennodenním pracovním kontaktu. Máte otázky? Napište nám již nyní, co by vás zajímalo, zeptáme se jich na to za vás.

Smrt – jak se jí nenechat zválcovat | panelová diskuze s pozůstalými
Smrt do našich životů vstupuje nečekaně a bez pozvání. Jako jedna z mála si opravdu nevybírá a dokáže dokonale zaskočit. Přijďte načerpat inspiraci od lidí, kteří si prošli ztrátou milovaného člověka. Naši diskutující se rozhodli podělit o svůj životní příběh a sdílet s námi, jak vstoupila smrt i do jejich života.

Těšit se můžete také na vystoupení muzikanta Ondřeje Galušky, tombolu nebo rituál, při kterém zavzpomínáme na všechny naše mrtvé.

Děti můžete celé odpoledne svěřit odborníkům v dětském koutku, který pro nás zajišťují pracovníci školek Bambíno.

A vy si můžete odpočinout v chill zóně, která bude součástí prodejních stánků plných krásných věcí pro děti i domácnost. Chybět nebude ani občerstvení!

Odborné semináře

Meditace o smrti 👈🏻
Jak mluvit s dětmi o smrti 👈🏻
Na odborné semináře je nutné hlásit se předem, jejich kapacita je omezená. Semináře jsou za symbolickou cenu, tato částka jde na chod Poradny Vigvam.

Běh

I letos pro vás připravujeme charitativní běh. Více si o něm přečtěte zde a nezapomeňte se přihlásit!

Podporují nás